Výjazdy na kvalifikačný dvojzápas do Popradu

AKTUALIZÁCIA 7.3.2023 19:15: Výjazdy sú pre slabý záujem zrušené

Kedy: streda 8.3.2023 a štvrtok 9.3.2023
Odchod: streda 12:30 hod. (hrá sa od 18:00), štvrtok 13:00 hod. (hrá sa od 18:00)
Cena jednodňového výjazdu vrátane vstupenky: 25,- EUR fanklubák / 30,- EUR nefanklubák
Cena dvojdňového výjazdu vrátane vstupeniek a ubytovania: 72,- EUR fanklubák / 85,- EUR nefanklubák
Prihlasovanie:
* na stredu e-mailom TU
* na štvrtok e-mailom TU
* na dvojdňový s prespatím e-mailom TU
prípadne na jaja(zavinac)fans(bodka)sk, do predmetu správy uveďte podľa želaného výjazdu 2023-03-08_PP alebo 2023-03-09_PP alebo 2023-03-08_09_PP a do textu správy priezviská a mená prihlasovaných osôb, ich číslo OP a tel. číslo) do utorka 7.3.2023 20:00.

Potvrdzovacie emaily budú rozosielané po skončení prihlasovania..
Na každý deň sa prihlasuje zvlášť. V prípade záujmu ísť oba dni je potrebné poslať dva e-maily. Záujemcovia o dvojdňový výjazd s prespatím sa môžu prihlasovať na dvojdňový a súčasne aj na jednodňový/é. Vypravené budú len výjazdy s dostatočným záujmom.
Prihlasovanie môže byť po naplnení kapacity busu/ov ukončené aj pred uplynutím termínu prihlasovania, uprednostnení budú aktívni fanúšikovia.
Cena aj časy odchodov sú orientačné a budú spresnené v závislosti od počtu prihlásených, príp. sponzoringu.

Informácia k permanentkám a členskému na sezónu 2015/2016

Permanentky: rezervácie výlučne mailom TU (príp. jaja(at)fans(dot)sk a do predmetu správy uveďte „permanentka“) do utorka 01.09.2015 do 24:00 hod. Do správy uveďte priezviská a mená všetkých záujemcov, pre ktorých riešite rezerváciu, a telefonický kontakt.  Potvrdzujúce maily budú zaslané najskôr v sobotu 05.09.2015 vo večerných hodinách (po 20-tej hodine); informácie o cene a termíne vydávania budú upresnené v potvrdzujúcich e-mailoch!!!

Permanentky sú určené prednostne pre fanklubákov a aktívnych nefanklubákov, ktorí sa pravidelne počas celých sezón zúčastňovali na výjazdoch organizovaných fanklubom a aktívne sa podieľali na výrobe chorea.

Členské – aktuálni členovia: 6,64 € na sezónu 2015/2016; úhrada je možná po vzájomnej dohode (viď známy mail) pred domácimi extraligovými zápasmi alebo vždy po domácich zápasoch v sektore fanklubu do 30.09.2015. V prípade zakúpenia si permanentky je členské pre aktuálnych členov zahrnuté v cene permanentky a členstvo je automaticky predĺžené na sezónu 2015/2016.

Členské – noví členovia: 6,64 € na sezónu 2015/2016; úhrada je možná po vzájomnej dohode (viď známy mail) pred domácimi extraligovými zápasmi alebo vždy po domácich zápasoch v sektore fanklubu počas celej sezóny. Prihlášku si vyžiadajte mailom TU (príp. jaja(at)fans(dot)sk a do predmetu správy uveďte „prihlaska“).

Vstupenky semifinále 7. zápas

!!!!AKTUALIZÁCIA 28.03.2015 o 10:10 hod.: rezervácie sú ukončené, potvrdzovacie/zamietavé maily sú rozoslané.

Vstupenky si môžete rezervovať mailom TU (príp. jaja(at)fans(dot)sk, do predmetu uveďte 2014-2015_SEMI_vstupenky_7) a do správy uveďte meno a priezvisko, tel. kontakt. Rezervácie posielajte do soboty 28.03.2015 do 12:00 hod. Cena 5,- €/vstupenka. . Predaj vstupeniek bude v deň zápasu t.j. 29.03.2015  od 15:15 do 16:20 hod. v priestoroch starého fanshopu (pri hlavnom vchode) . Uprednostnení budú fanklubáci, ktorí majú zaplatené členské alebo si zakúpili fanklubácku permanentku (aktívni nefanklubáci). Potvrdenia budú priebežne, najneskôr v sobotu do 12:30 hod..

Výjazdy do Martina 4.-5.3.2015

!!!AKTUALIZÁCIA 02.03.2015 o 20:55 hod.:
prihlasovanie na stredu je ukončené; prihlasovanie na štvrtok predĺžené; vstupenky zabezpečujeme len pre autobusový výjazd – tí, ktorí si riešite dopravu po svojej osi si vstupenky zakúpite v pokladniach zimného štadióna v Martine
Kedy: streda 04.03.2015 a štvrtok 05.03.2015
Odchod: 13:30 hod. od zimáku
Cena vrátane vstupenky: 8,- EUR fanklubák / 9,- EUR nefanklubák
Prihlasovanie:
* na stredu e-mailom TUukončené!!!  
* na štvrtok e-mailom TUprihlasovanie predĺžené do stredy 04.03.2015  – potvrdzovacie maily budem rozosielať v nočných hodinách po návrate z Martina
prípadne na jaja(zavinac)fans(bodka)sk (do predmetu správy uveďte podľa želaného výjazdu 2015-03-04_MT alebo 2015-03-05_MT). Do textu správy nezabudnite napísať priezviská a mená prihlasovaných osôb, ich číslo OP a tel. číslo. Potvrdzovacie emaily budú rozosielané priebežne. Po naplnení kapacity bude prihlasovanie ukončené. Na každý deň sa prihlasuje zvlášť. V prípade záujmu ísť oba dni je potrebné poslať dva e-maily.

V autobuse/-och sa bude vykonávať kontrola OP.

 

Vstupenky – štvrťfinále 1.-2. zápas

Vstupenky si môžete rezervovať mailom TU (príp. jaja(at)fans(dot)sk, do predmetu uveďte 2014-2015_PO_vstupenky_1-2) a do správy uveďte meno a priezvisko, tel. kontakt a nezabudnite uviesť dátum, na ktorý si vstupenku rezervujete. Rezervácie posielajte do štvrtku 26.02.2015 do 20:00 hod. Cena 3,- €/vstupenka. Predaj vstupeniek bude v deň prvého domáceho zápasu t.j. 28.02.2015 hodinu pred začiatkom zápasu, najneskôr však 15 minút pred začiatkom zápasu, v priestoroch starého fanshopu (pri hlavnom vchode). Uprednostnení budú tí, ktorí mali zakúpené permanentky. Potvrdenia budú zasielané priebežne vždy vo večerných hodinách, po naplnení obmedzeného počtu budú rezervácie uzatvorené!!!.

Ďakujeme Nitrička!

Dobojované.

Včerajším megavýjazdom na siedmy zápas finále do Košíc sa skončila najdlhšia a zároveň aj najúspešnejšia sezóna hokejovej Nitry v jej histórii. Boli sme jedno jediné víťazstvo od titulu a tak možno vo viacerých z nás stále prevláda akési sklamanie, no zisk medajly aj druhý rok po sebe, tentokrát premiérovo striebornej, postupne všetci určite doceníme a budeme oslavovať tento, pre Nitru ešte stále, tak obrovský úspech.

Toto play-off bolo naozaj veľmi dlhé, zápasy dramatické a náročné a väcšina z nás má v sebe stále veľké emócie, no je načase aj trochu bilancovať. Fanklub oslavuje 10 rokov od svojho vzniku a práve v tejto „jubilejnej“ sezóne pomohol Nitre vyfandiť vytúžené finále. Počas necelých ôsmych mesiacov sme vytrvalo stáli pri našom klube, slušne zapĺňali domácu arénu a často cestovali aj na zápasy u súperov. Nevynechali sme ani jeden štadión, po dlhšom čase sme v slušnom počte zavítali do Popradu a podarilo sa nám prvýkrát zorganizovať aj vlakový výjazd do Piešťan. Najnáročnejšie na organizáciu boli samozrejme zápasy vo vyraďovacej časti, o ktoré sme mali enormný záujem, no na ich prípravu neraz minimum času.

Aj touto cestou by sme sa chceli poďakovať všetkým tým, ktorí nám pomáhali. V prvom rade vedeniu hokejového klubu za mimoriadne dobré vzťahy, ústretovosť a pomoc pri všetkých našich aktivitách. Ďalej všetkým sponzorom, konkrétne p. Kusymu a p. Ďurovkinovi za opätovné poskytnutie autobusov na naše výjazdy, p. Šmidákovi za finančnú pomoc pri choreách, PKO Nitra za príspevok na organizáciu výjazdov na play-off, ale aj ďalším väčším či menším darcom. Zároveň chceme vysloviť vďaku všetkým Vám, Nitrančanom, ktorí sa zúčastňujete na prípravách a realizácii našich choreografií, ale aj Vám ostatným, čo sa do fandenia, tlieskania, kričania a skákania zapájate.

Naše záverečné „vďaka“ patrí hráčom, trénerom a členom realizačného tímu. Vďaka Vám naše mesto opät zažíva hokejový boom a my sme radi, že nám plníte naše sny. Vážime si všetky spoločné ďakovačky, návraty zo šatne, pozdravy do hľadiska a sme radi za každú zdvihnutú hokejku smerom k nám. Máme spoločný cieľ a túto sezónu sme sa k nemu opäť o niečo priblížili.

ĎAKUJEME!

Info k výjazdu do KE

* nástup do busov je od 8:45, o deviatej vyrážame
* vstupenky sa budú rozdávať už počas cesty v autobusoch
* 20-minútové zastávky budú nasledovné:
1) odpočívadlo Voznica
2) Agip Lieskovec
3) Shell Halier
4) OMV Čoltovo
5) „odpočívadlo“ pred Moldavou
Inde len pri časovom prebytku. Bez prestávky pôjdeme max. 60 minút. Vo vlastnom záujme sa podľa toho zariaďte. Obed tentokrát neriešime. Na Halieri si neobjednávajte jesť, nebude na to čas.

Info k výjazdu do KE

* nástup do busov je od 8:45, o deviatej vyrážame
* vstupenky sa budú rozdávať už počas cesty v autobusoch
* 15-minútové zastávky budú nasledovné:
1) odpočívadlo Voznica
2) Agip Lieskovec
3) OMV Čoltovo
4) Slovnaft Šaca
Inde len pri časovom prebytku. Bez prestávky pôjdeme max. 60 minút. Vo vlastnom záujme sa podľa toho zariaďte. Nezdržujte sa zbytočne na pumpách kupovaním blbostí, prineste si potrebné veci z domu. Pumpy sú určené najmä na toaletu pre ženy. Majte na mysli, že našim spoločným cieľom je stihnúť hokej.
* obedná prestávka bude v motorestoch Halier. Prvá polovica bude v starom Halieri, druhá v novom. Majitelia nám vyšli v ústrety a uzavreli prevádzku pre nás, tak sa podľa toho aj správajme.
Z dôvodu čo najrýchlejšieho naobedovania sa sme zajednali jednotné menu a to šošovicová polievka a prírodný rezeň na štave s ryžou za 3,50 EUR. Pri nástupe do busov budeme zisťovať záujem o dané menu a vyberať peniaze (tak si želali prevádzkari z dôvodu rýchlejšieho odbavenia + treba dopredu upresniť počet). Nápoje si už každý hradí v motoreste sám. Tí, čo záujem o menu mať nebudú, by si mali stravu priniesť z domu, prípadne si môžu niečo zakúpiť na Shell-ke pri Halieri. Inak to riešiť z časového hľadiska nejde.

Prajeme príjemný výjazd, veľa zábavy a najmä vytúžené víťazstvo!

Vstupenky na 6. finálový zápas

POZOR, V SOBOTU ZAČIATOK AŽ O 17:30!
V súčinnosti s klubom sme sa rozhodli vyjsť v ústrety čo najväčšiemu počtu skutočných fanúšikov a zabezpečiť tak pre nás dostatok vstupeniek. Cena na státie sa zvyšuje na 10,- €, pre fanklubákov máme 50 lístkov po 7,- €. Uprednostnení budú samozrejme opäť aktívni fanklubáci i nefanklubáci, následne ostatní fanúšikovia. Každý záujemca bude najneskôr vo štvrtok ráno vedieť, či sa mu lístok u nás ušiel. Oficiálny predaj v pokladniach sa začne v piatok.

Vstupenky si môžete rezervovať mailom TU (príp. jaja(at)fans(dot)sk, do predmetu uveďte 2013-2014_FIN_vstupenky_6) a do správy uveďte meno a priezvisko, tel. kontakt. Rezervácie posielajte do stredy 16.4.2014 do 20:00 hod. Cena 10,- €/vstupenka (7,- € pre fanklubákov). Potvrdenia budú zasielané v stredu v noci!

Vstupenky si bude možné vyzdvihnúť a zaplatiť nasledovne:
1) v piatok od 20:00-22:00 u Bubena v Premier New Club (mapa)
2) v sobotu od 13:00-14:00 u Bubena v Bufete u Slováka (pri pokladni č. 2 zimného štadióna). Po 14:00 rezervácie prepadnú.