Výjazdy do Martina 4.-5.3.2015

!!!AKTUALIZÁCIA 02.03.2015 o 20:55 hod.:
prihlasovanie na stredu je ukončené; prihlasovanie na štvrtok predĺžené; vstupenky zabezpečujeme len pre autobusový výjazd – tí, ktorí si riešite dopravu po svojej osi si vstupenky zakúpite v pokladniach zimného štadióna v Martine
Kedy: streda 04.03.2015 a štvrtok 05.03.2015
Odchod: 13:30 hod. od zimáku
Cena vrátane vstupenky: 8,- EUR fanklubák / 9,- EUR nefanklubák
Prihlasovanie:
* na stredu e-mailom TUukončené!!!  
* na štvrtok e-mailom TUprihlasovanie predĺžené do stredy 04.03.2015  – potvrdzovacie maily budem rozosielať v nočných hodinách po návrate z Martina
prípadne na jaja(zavinac)fans(bodka)sk (do predmetu správy uveďte podľa želaného výjazdu 2015-03-04_MT alebo 2015-03-05_MT). Do textu správy nezabudnite napísať priezviská a mená prihlasovaných osôb, ich číslo OP a tel. číslo. Potvrdzovacie emaily budú rozosielané priebežne. Po naplnení kapacity bude prihlasovanie ukončené. Na každý deň sa prihlasuje zvlášť. V prípade záujmu ísť oba dni je potrebné poslať dva e-maily.

V autobuse/-och sa bude vykonávať kontrola OP.

 

24 názorov na “Výjazdy do Martina 4.-5.3.2015

 1. Na prípadný šiesty zápas by bolo fajn spraviť vlakový výjazd. Vlaky chodia do Martina asi tak jak do Piešťan a každý kto bol na vlaku v piešťanoch musí potvrdiť že to bolo ovela lepšie ako výjazd na busoch. Nemusí to byť zorganizované cez fanklub, stačí nejaká udalosť tak ako do Piešťan proste.

  • ahoj, dik za navrh. Pri vlakovom vyjazde treba upozornit zeleznice a policiu a nahlasit im odhadovany pocet. Kolko by si odhadol ludi v utorok, pracovny den, s odchodom okolo obeda?
   Dufajme radsej, ze siesty zapas ani nebude…

   • Tak šlo by nás veľa určite. ale 6. zápas pravdepodobne nebude a ked bude tak vlakový výjazd by bola pecka. No ked postúpime a dostaneme BB tak tam by bola pecka spraviť vlakový výjazd. By nás tam šlo určite vela.

     • V BB predavaju listky na hokej cez tiketportal. Tam je velka vyhoda, ze si mozeme nakupit kolko chceme. Hned do vedlajsieho sektora A,B,C,D…atd. Zdvihne sa zabradlie, prehodi sa cez hlavy a hned mame pol tribuny 🙂

     • Take jednoduche to nebude. Ak budeme hrat v Bystrici, zablokuju predaj cez TP v Nitre a HomeTicket nebude mozny.

      Nehovorim ale, ze to nebudeme vedet ojebat inak 🙂

      A dovi, ci Bystrica vobec postupi…

     • ak nepostupi Bystrica postúpi Trenčín a to je skoro to isté. Aj tam sa dá ísť vlakom a vlak=zábava 😀

     • ked postupi trencin ale aj kosice, hrame s popradom/zvolenom. ale zbytocne cil riesit

 2. Mám otázku k lístkom do Martina pre tých, ktorí chcú ísť autom. Bus nemôžeme využiť, nakoľko pre prácu nestíhame niektorí odchod, a preto ideme autami. Môžeme si lístky objednať dopredu cez fanklub, resp. či sa budú dať kúpiť na mieste? Ak sa bude dať kúpiť na mieste, tak využijeme túto možnosť a nebudeme pridávať prácu fanklubákom 🙂 Vopred vďaka za odpoveď.

 3. Úplne nepodstatná otázka, ktorá tu ešte asi nikdy nebola, ale som VELMI RÁD, že som prvý. Koľko ide busov? Lebo sme ovce, ktoré idú len vtedy, keď idú aj ostatné ovce 😀 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.