Ďakujeme Nitrička!

Dobojované.

Včerajším megavýjazdom na siedmy zápas finále do Košíc sa skončila najdlhšia a zároveň aj najúspešnejšia sezóna hokejovej Nitry v jej histórii. Boli sme jedno jediné víťazstvo od titulu a tak možno vo viacerých z nás stále prevláda akési sklamanie, no zisk medajly aj druhý rok po sebe, tentokrát premiérovo striebornej, postupne všetci určite doceníme a budeme oslavovať tento, pre Nitru ešte stále, tak obrovský úspech.

Toto play-off bolo naozaj veľmi dlhé, zápasy dramatické a náročné a väcšina z nás má v sebe stále veľké emócie, no je načase aj trochu bilancovať. Fanklub oslavuje 10 rokov od svojho vzniku a práve v tejto „jubilejnej“ sezóne pomohol Nitre vyfandiť vytúžené finále. Počas necelých ôsmych mesiacov sme vytrvalo stáli pri našom klube, slušne zapĺňali domácu arénu a často cestovali aj na zápasy u súperov. Nevynechali sme ani jeden štadión, po dlhšom čase sme v slušnom počte zavítali do Popradu a podarilo sa nám prvýkrát zorganizovať aj vlakový výjazd do Piešťan. Najnáročnejšie na organizáciu boli samozrejme zápasy vo vyraďovacej časti, o ktoré sme mali enormný záujem, no na ich prípravu neraz minimum času.

Aj touto cestou by sme sa chceli poďakovať všetkým tým, ktorí nám pomáhali. V prvom rade vedeniu hokejového klubu za mimoriadne dobré vzťahy, ústretovosť a pomoc pri všetkých našich aktivitách. Ďalej všetkým sponzorom, konkrétne p. Kusymu a p. Ďurovkinovi za opätovné poskytnutie autobusov na naše výjazdy, p. Šmidákovi za finančnú pomoc pri choreách, PKO Nitra za príspevok na organizáciu výjazdov na play-off, ale aj ďalším väčším či menším darcom. Zároveň chceme vysloviť vďaku všetkým Vám, Nitrančanom, ktorí sa zúčastňujete na prípravách a realizácii našich choreografií, ale aj Vám ostatným, čo sa do fandenia, tlieskania, kričania a skákania zapájate.

Naše záverečné „vďaka“ patrí hráčom, trénerom a členom realizačného tímu. Vďaka Vám naše mesto opät zažíva hokejový boom a my sme radi, že nám plníte naše sny. Vážime si všetky spoločné ďakovačky, návraty zo šatne, pozdravy do hľadiska a sme radi za každú zdvihnutú hokejku smerom k nám. Máme spoločný cieľ a túto sezónu sme sa k nemu opäť o niečo priblížili.

ĎAKUJEME!

4 názory na “Ďakujeme Nitrička!

  1. …ak by niekto pred sezónou povedal,že budeme hrať viac ako vyrovnanú partiu vo finále s košicami,možno by sme to brali všetkými 10timi…ano,teraz síce prevláda sklamanie,ale je 48 hodín od finále a chalani si zaslúžia absolutórium,odmakali celú sezónu,išli na doraz svojich síl v každom zápase a ja by som chcel takouto cstou poďakovať nielen vedeniu,ale hlavne hráčom a realizačnému mužstvu za túto sezónu,neni to jednoduché zohnať peniaze,hráčov,vykryť rozpočtovo celú sezónu…ale hlavne veľká vďaka Vám,všetkým vo fans,od Jaji až po Rudinka,nechcem nikoho vynechať,aby som nikomu nekrivdil,ale dovolím si tvrdiť jednu vec-ako to bolo v sezóne 2005/2006-hlavné mesto hokeja je NITRA….od tohto roku ste ako fans len a len rástli,čo do počtu „hlasiviek“,ale aj výjazdov,ktoré Vám a aj nám ako Nitrančanom musí,opakujem musí závidieť celé Slovensko…osobne by som bol rád,ak by sa opakovala takáto sezóna aj o rok,ale v „zlatom“prevedení,aj s kapacitou arény min. na 5000 divákov…ďakujem Ti fans,ľuďom okolo tohto všetkého,ale aj fanúšikom a neskutočne si vážim to,že som Nitrančan a máme takýto fans…

  2. Uz sa tesim na dalsiu sezonu. Aj ked chodim skoro stale(vynecham max 2-3 zapasy v sezone),zatial som nemal permanentku…Teraz si ju urcite kupim a takto,aspon malou castou, podporim Nitricku uz na zaciatku sezony.

  3. ja by som chcel vyjadriť obrovský obdiv organizátorom z FANS , menovať nebudem , všetci ich poznáme 🙂 , to čo títo ľudia urobili za 10 rokov je úžasné. Aj im patrí veta ktorá bola napísaná vyššie „Vďaka Vám naše mesto opäť zažíva hokejový boom a my sme radi, že nám plníte naše sny“ jednoducho bez ducha FANS Nitra by sme takýto hokej v Nitričke nevideli.

    a na koniec sezóny asi takto :

    Náš najväčší úspech nespočíva v tom, že nikdy neprehráme, ale v tom, že začneme opäť bojovať zakaždým, keď utrpíme porážku. (Konfucius)

    NITRA JE NAŠA – MY SI JU NEEDAME …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.