Výjazd na exhibíciu do Prešova

Kedy: pondelok 29.12.2014
Odchod: 11:00 hod. od zimáku
Cena vrátane vstupenky: zadarmo
Prihlasovanie: e-mailom TU (prípadne na ruudinko(zavinac)azet(bodka)sk, do predmetu správy uveďte Prešov a do textu správy priezviská a mená prihlasovaných osôb, ich číslo OP a tel. číslo) do štvrtka 25.12.2014.

Jedná sa o športovo-kultúrnu exhibíciu, bližšie info TU. Sponzorsky je zabezpečená doprava aj občerstvenie počas cesty. Odchod z Prešova do Nitry je okolo 20:00.

Do Piešťan predsa na vlaku!

Dobrá správa! Podarilo sa nám nájsť spoločnú reč so Železnicami Slovenskej Republiky a na organizáciu vlakového výjazdu do Piešťan sme dostali zelenú.

Od nedeľného obeda sa môžete sústrediť v priestoroch Hlavnej stanice, ideme vlakom o 13:13 z Nitry s krátkym prestupom v Zbehoch a približne 30-minútovou prestávkou v Leopoldove. Do Piešťan prídeme okolo tretej hodine popoludní a spoločne sa presunieme zo stanice na štadión.

Na cestu domov využijeme nový posilový rýchlik s odchodom o 19:27 z Piešťan, ktorý by mal na nás počkať. Príchod do Nitry bude krátko pred deviatou hodinou večer. Druhou možnosťou je odchod z Piešťan o 21:08 s príchodom do Nitry približne o hodinu neskôr. Výber spiatočného spoja prispôsobíme hokeju, prípadnému predĺženiu zápasu, spoločnému presunu na stanicu a pokynom Polície.

Výjazd nie je organizovaný fanklubom, takže vlakový lístok (spiatočný cca 5 eur) i vstupenku na zápas (4 eurá) si každý zabezpečuje sám.

Pripomíname študentom, že majú nárok na bezplatné cestovné, je však potrebné sa zaregistrovať v systéme ŽSR. Podrobnejšie informácie TU
Registrácie odporúčame vybaviť si s predstihom, nie tesne pred ochodom vlaku.

V NEDEĽU DO PIEŠŤAN!

Najskôr vyjadrenie k alternatíve „Do Piešťan na vlaku“: Po veľmi vydarených vlakových výjazdoch sme sa pokúsili podobnú akciu zorganizovať aj nabližšiu nedeľu. Bohužial, po bezmála dvoch týždňoch intenzívneho vyjednávania so železnicami SR sme neprišli k dohode. Problémom sú preplnené spoje (vďaka akcii Vlaky Zdarma) a neochota nami vytypované spoje posilniť, resp. presun fanúšikov akokoľvek riešiť.

Odchod vlaku z Nitry je 14:31 z Hlavnej stanice a následne z Leopoldova 15:10. Podľa grafikonu sa tento prípoj „nestíha“ o 6 minút, sme však presvedčení, že osobák z Leopoldova by bol pri väčšom počte fanúšikov z Nitry trošičku pozdržaný a to aj za asistencie Polície, ktorá nebude mať záujem o zbytočne dlhé dozeranie na verejný poriadok na leopoldovskej stanici až do príjazdu ďalšieho vlaku.

Problémom by mohol byť návrat domov, konkétne vlak s odchodom 21:08 z Piešťan, na ktorom Železnice očakávajú plno. Nevieme zaručiť, že do tohto vlaku sa natlačia všetci fanúšikovia ale zároveň si netrúfame odhadnúť reakciu Polície, ktorá o dlhšie zotrvanie Nitrančanov na piešťanskej stanici nebude mať najmenší záujem.

Týmto nechávame spôsob dopravy do Piešťan na individuálnom posúdení. Ak sa rozhodnete pre vlak, tak odporúčame 13:13 z Hlavnej stanice cez Zbehy do Leopoldova, prípadne aj 14:31 so šancou na zdržanie prípoja do Piešťan (viď vyššie). Inou možnosťou sú samozrejme autá, ktorých pôjde tradične veľké množstvo.

Výsledky sú, vzdialenosť takmer žiadna, vernosť klubu nekonečná. Vidíme sa v Piešťanoch!

Autovýjazd do Zvolena

Kedy: nedeľa 16.11.2014
Odchod: 15:15 hod. od zimáku (zápas začína o 17:00)

Vyrazme do Zvolena autami spolu! Zraz fanúšikov pred zimákom je od 15:00. Tí, čo ponúkate, resp. hľadáte odvoz, dajte info v komentároch tu v článku, prípadne napíšte do FB udalosti TU, nech sa nás nazbiera čo najviac.
Vstupenky za 3 eurá (sektor C Státie) si je možné do nedele 11:00 zakúpiť cez ticketportál TU (vrátane vytlačenia doma – HomeTicket). Vstup fanúšikov hostí je cez zadný vchod.

Ďakujeme Nitrička!

Dobojované.

Včerajším megavýjazdom na siedmy zápas finále do Košíc sa skončila najdlhšia a zároveň aj najúspešnejšia sezóna hokejovej Nitry v jej histórii. Boli sme jedno jediné víťazstvo od titulu a tak možno vo viacerých z nás stále prevláda akési sklamanie, no zisk medajly aj druhý rok po sebe, tentokrát premiérovo striebornej, postupne všetci určite doceníme a budeme oslavovať tento, pre Nitru ešte stále, tak obrovský úspech.

Toto play-off bolo naozaj veľmi dlhé, zápasy dramatické a náročné a väcšina z nás má v sebe stále veľké emócie, no je načase aj trochu bilancovať. Fanklub oslavuje 10 rokov od svojho vzniku a práve v tejto „jubilejnej“ sezóne pomohol Nitre vyfandiť vytúžené finále. Počas necelých ôsmych mesiacov sme vytrvalo stáli pri našom klube, slušne zapĺňali domácu arénu a často cestovali aj na zápasy u súperov. Nevynechali sme ani jeden štadión, po dlhšom čase sme v slušnom počte zavítali do Popradu a podarilo sa nám prvýkrát zorganizovať aj vlakový výjazd do Piešťan. Najnáročnejšie na organizáciu boli samozrejme zápasy vo vyraďovacej časti, o ktoré sme mali enormný záujem, no na ich prípravu neraz minimum času.

Aj touto cestou by sme sa chceli poďakovať všetkým tým, ktorí nám pomáhali. V prvom rade vedeniu hokejového klubu za mimoriadne dobré vzťahy, ústretovosť a pomoc pri všetkých našich aktivitách. Ďalej všetkým sponzorom, konkrétne p. Kusymu a p. Ďurovkinovi za opätovné poskytnutie autobusov na naše výjazdy, p. Šmidákovi za finančnú pomoc pri choreách, PKO Nitra za príspevok na organizáciu výjazdov na play-off, ale aj ďalším väčším či menším darcom. Zároveň chceme vysloviť vďaku všetkým Vám, Nitrančanom, ktorí sa zúčastňujete na prípravách a realizácii našich choreografií, ale aj Vám ostatným, čo sa do fandenia, tlieskania, kričania a skákania zapájate.

Naše záverečné „vďaka“ patrí hráčom, trénerom a členom realizačného tímu. Vďaka Vám naše mesto opät zažíva hokejový boom a my sme radi, že nám plníte naše sny. Vážime si všetky spoločné ďakovačky, návraty zo šatne, pozdravy do hľadiska a sme radi za každú zdvihnutú hokejku smerom k nám. Máme spoločný cieľ a túto sezónu sme sa k nemu opäť o niečo priblížili.

ĎAKUJEME!

Info k výjazdu do KE

* nástup do busov je od 8:45, o deviatej vyrážame
* vstupenky sa budú rozdávať už počas cesty v autobusoch
* 15-minútové zastávky budú nasledovné:
1) odpočívadlo Voznica
2) Agip Lieskovec
3) OMV Čoltovo
4) Slovnaft Šaca
Inde len pri časovom prebytku. Bez prestávky pôjdeme max. 60 minút. Vo vlastnom záujme sa podľa toho zariaďte. Nezdržujte sa zbytočne na pumpách kupovaním blbostí, prineste si potrebné veci z domu. Pumpy sú určené najmä na toaletu pre ženy. Majte na mysli, že našim spoločným cieľom je stihnúť hokej.
* obedná prestávka bude v motorestoch Halier. Prvá polovica bude v starom Halieri, druhá v novom. Majitelia nám vyšli v ústrety a uzavreli prevádzku pre nás, tak sa podľa toho aj správajme.
Z dôvodu čo najrýchlejšieho naobedovania sa sme zajednali jednotné menu a to šošovicová polievka a prírodný rezeň na štave s ryžou za 3,50 EUR. Pri nástupe do busov budeme zisťovať záujem o dané menu a vyberať peniaze (tak si želali prevádzkari z dôvodu rýchlejšieho odbavenia + treba dopredu upresniť počet). Nápoje si už každý hradí v motoreste sám. Tí, čo záujem o menu mať nebudú, by si mali stravu priniesť z domu, prípadne si môžu niečo zakúpiť na Shell-ke pri Halieri. Inak to riešiť z časového hľadiska nejde.

Prajeme príjemný výjazd, veľa zábavy a najmä vytúžené víťazstvo!

Organizačné pokyny k výjazdu do KE

* nástup do busov je od 7:45, o ôsmej chceme už vyraziť
* pre potreby ubytovania sa budú v busoch spisovať: OP, dátum narodenia a trvalé bydlisko. Píšte čitateľne!
* študenti na dennom štúdiu, zoberte si preukazy pre účely uplatnenia oslobodenia od platenia ubytovacieho poplatku a dajte nám o sebe vedieť pri nástupe do autobusu
* vstupenky na oba zápasy sa budú rozdávať už počas cesty v autobusoch
* 15-minútové zastávky budú nasledovné:
1) odpočívadlo Voznica
2) Agip Lieskovec
3) OMV Čoltovo
4) Slovnaft Šaca
Inde stáť nebudeme. Bez prestávky pôjdeme max. 60 minút. Vo vlastnom záujme sa podľa toho zariaďte. Nezdržujte sa zbytočne na pumpách kupovaním blbostí, prineste si potrebné veci z domu. Pumpy sú určené najmä na toaletu pre ženy. Majte na mysli, že našim spoločným cieľom je stihnúť hokej.
* obedná prestávka bude v motorestoch Halier. Arrivácke busy budú v starom Halieri, Incar v novom. Majitelia nám vyšli v ústrety a uzavreli prevádzku pre nás, tak sa podľa toho aj správajme.
Z dôvodu čo najrýchlejšieho naobedovania sa sme zajednali jednotné menu a to slepačí vývar a prírodný rezeň na štave s ryžou za 3,50 EUR. Pri nástupe do busov budeme zisťovať záujem o dané menu a vyberať peniaze (tak si želali prevádzkari z dôvodu rýchlejšieho odbavenia + treba dopredu upresniť počet). Nápoje si už každý hradí v motoreste sám. Tí, čo záujem o menu mať nebudú, by si mali stravu priniesť z domu, prípadne si môžu niečo zakúpiť na Shell-ke pri Halieri. Inak to riešiť z časového hľadiska nejde.
* po príchode do Košíc (ak budeme stíhať) sa pôjdeme ubytovať. Arrivácke busy budú v Hosteli Barno na Tolstého 22 (mapa), Incarácky v Mei Hosteli (bývalý Kosmalt) na Kysuckej 16 (mapa). Vo vlastnom záujme odporúčame si dané adresy poznačiť.
* Po hokeji máme od cca 20:00 zarezervované miesta v podniku 2space (Trieda SNP 22, hneď vedľa Mei Hostelu, mapa). Kto má záujem, je vítaný. Je možné, že tam záujemcov odvezú naše busy hneď po hokeji (ešte to riešime). Nočný presun na Hostel Barno zrejme taxíkmi (napr. 0949/07 07 07, 0919/333 333)… (mapa)

Info z košickej strany TU

Dvojdňový výjazd do Košíc

AKTUALIZÁCIA 6.4.2014 23:05: skorší čas odchodu už o 8:00
AKTUALIZÁCIA 6.4.2014 22:10: posledné voľné miesta!
AKTUALIZÁCIA 6.4.2014 15:44: máme 3 busy!
AKTUALIZÁCIA 6.4.2014 14:25: voľných posledných cca. 15 miest v druhom buse. tretí je neistý

Info ohľadne vstupeniek pre ostatných: kupujú sa priamo v pokladni, stačí si pýtať do sektoru hostí.

Kedy: streda-štvrtok 9.4.-10.4.2014
Odchod: v stredu o 8:00 hod. od zimáku
Príchod: v noci zo štvrtka na piatok o cca 1:00-2:00 hod.
Cena vrátane vstupeniek a ubytovania: 26,- EUR
fanklubák / 29,-EUR nefanklubák
Prihlasovanie: UKONČENÉ!!!
Potvrdzovacie emaily budú rozosielané priebežne. Kto si rieši ubytovanie po vlastnej osi, uveďte to v emaile, cena sa dotyčnému zníži o 14 eur.

Poprosíme o maximálnu serióznosť. Ak si náhodou niekto svoje prihlásenie rozmyslí alebo nebude môcť z akéhokoľvek dôvodu ísť, nech to bezodkladne oznámi mailom, aby zbytočne neblokoval miesto niekomu inému. Vďaka za pochopenie a spoluprácu.

Za sponzorské autobusy ďakujeme p. Kusymu zo spoločnosti ARRIVA a p. Ďurovkinovi zo spoločnosti INCAR a za finančnú výpomoc p. Šmidákovi.