CHL: HC Vítkovice – HK Nitra

Bezpečnostné info: Zimný štadión bude otvorený od 15:30. Priestor pred arénou v úrovni nášho sektora (C1) bude ohraničený zábranami a počas zápasu bude vstup do neho uzatvorený. Po jeho opustení nebude umožnený opätovný vstup dnu. Fajčiť sa bude dať v tomto dostatočne veľkom vymedzenom priestore. Občerstvenie bude samozrejme tiež k dispozícii. Do arény je povolené si vziať „batožinu“ max. o rozmeroch 30×30 cm.

AKTUALIZÁCIA 27.09.2016 o 19:10 hod.: PRIHLASOVANIE je UKONČENÉ!!!

INFO pre fanúšikov s individuálnou dopravou: Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji prostredníctvom TICKETPORTAL-u, či už českého (150 Kč, max. 6 ks na konto, LINK) s následnou online platbou a tlačou cez home ticket alebo slovenského (aktuálne 5,78 eur) osobne na predajných miestach. Vstupenky si kupujte prednostne do nášho sektora C1, v prípade jeho vypredania aj do okolitých sektorov.

Kedy: 04.10.2016 (utorok)
Odchod: o 10:30 hod. (hrá sa o 17:00 hod.)
Cena vrátane vstupenky: 17,- EUR nefanklubák / 15,- € fanklubák 
Prihlasovanie: e-mailom TU (prípadne na jaja(zavinac)fans(bodka)sk, do predmetu správy uveďte 2016-10-04_VIT a do textu správy priezviská a mená prihlasovaných osôb, tel. čísločíslo OP do štvrtka 29.09.2016 20:00.

Je potrebné sa najprv prihlásiť e-mailom a následne podľa pokynov v rezervačnom e-maile uhradiť celú cenu výjazdu bezhotovostným prevodom. Rezervačné e-maily spolu s informáciami o platbe budú rozosielané od stredy 21.09.2016 priebežne. Rezervácia miesta a vstupenky je platná až po pripísaní platby na účet. Po pripísaní platby na účet bude ku každej zaslanej rezervácii odoslaný potvrdzujúci e-mail. Cena sa ešte môže upravovať v závislosti od počtu prihlásených alebo po získaní prípadného sponzorského príspevku. Predpokladaný návrat do Nitry je v noci utorka na stredu okolo 1:00 hod. v závislosti od času odchodu z Vítkovíc a prestávok počas cesty.

11 komentárov pri “CHL: HC Vítkovice – HK Nitra

  1. cavte, mam zaujem o listky (9ks), dopravu si organizujeme. viete mi ich zabezpecit aj tak?, ak nie tak ktory sektor budeme – kupil by som cez TP.

    • vstupenky zabezpečujeme iba pre oficiálny výjazd. ostatní si ich môžu zakúpiť cez ticketportál podľa info, ktoré som práve doplnil do článku

  2. Jaktože tu eše nepadla otázka o tom kolko ide busov,ludí?

    Snáď neporušíme tradíciu.

    Tak teda kooooooooolko ide ludíííííí? a čo stojíííííí lííííístek? a od kade ideme?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.