Dvojdňový výjazd do Liberca

Kedy: streda – štvrtok 2. – 3. septembra 2015
Odchod: 2.9. o 8:00 hod. od zimáku (zápas sa hrá 3.9. od 16:00)
Cena vrátane ubytovania a vstupenky: 37,- EUR
Prihlasovanie: e-mailom TU (prípadne na jaja(zavinac)fans(bodka)sk, do predmetu správy uveďte 2015-09-02_LI a do textu správy priezviská a mená prihlasovaných osôb, ich číslo OP a tel. číslo) do nedele 16. augusta 2015 23:59.

Je potrebné sa najprv prihlásiť e-mailom a následne podľa pokynov v potvrdzovacom e-maile uhradiť celú cenu výjazdu bezhotovostným prevodom. Potvrdzovacie e-maily spolu s informáciami o platbe budú rozosielané priebežne. Cena sa ešte môže po prípadnom získaní sponzorstva znižovať. V závislosti od našej dochvíľnosti a počasia je v pláne návšteva Ještědu, ZOO, prípadne „Babylonu„, takže je vhodné si pribaliť aj plavky. Predpokladaný návrat do Nitry je v noci zo štvrtka na piatok okolo 3:00-4:00.
Bližšie info napr. ohľadne ubytovania, prípadne stravovania budú zverejnené po skompletizovaní prihlasovania.

16 názorov na “Dvojdňový výjazd do Liberca

  1. Spätné upozornenie: Dvojdňový výjazd do Liberca – doplnenie posledných voľných miest | Oficiálne stránky Fanklubu HK Nitra

  2. Chcem sa opytat len tak informačne čo by sa stalo keby ochoriem alebo niečo prečo by som nemohol isť , vrátili by sa mi peniaze ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.