Vstupenky na 6. finálový zápas

POZOR, V SOBOTU ZAČIATOK AŽ O 17:30!
V súčinnosti s klubom sme sa rozhodli vyjsť v ústrety čo najväčšiemu počtu skutočných fanúšikov a zabezpečiť tak pre nás dostatok vstupeniek. Cena na státie sa zvyšuje na 10,- €, pre fanklubákov máme 50 lístkov po 7,- €. Uprednostnení budú samozrejme opäť aktívni fanklubáci i nefanklubáci, následne ostatní fanúšikovia. Každý záujemca bude najneskôr vo štvrtok ráno vedieť, či sa mu lístok u nás ušiel. Oficiálny predaj v pokladniach sa začne v piatok.

Vstupenky si môžete rezervovať mailom TU (príp. jaja(at)fans(dot)sk, do predmetu uveďte 2013-2014_FIN_vstupenky_6) a do správy uveďte meno a priezvisko, tel. kontakt. Rezervácie posielajte do stredy 16.4.2014 do 20:00 hod. Cena 10,- €/vstupenka (7,- € pre fanklubákov). Potvrdenia budú zasielané v stredu v noci!

Vstupenky si bude možné vyzdvihnúť a zaplatiť nasledovne:
1) v piatok od 20:00-22:00 u Bubena v Premier New Club (mapa)
2) v sobotu od 13:00-14:00 u Bubena v Bufete u Slováka (pri pokladni č. 2 zimného štadióna). Po 14:00 rezervácie prepadnú.

6 názorov na “Vstupenky na 6. finálový zápas

  1. Dobrý den, to vyzdvihnutie platí tak ako je napísane? Dnes v tom Premier New Clube o tom čase od 20 do 22 hod a zajtra v tom bufete? Dík za odpoved.

  2. Maťo,Jarka sa tam určite dostane,ale pochybujem že tam niekoho ineho pustila,pri dverách bude plno ľudí čo už budú mať listky a budú chcieť pri otvoreni stadiona rýchlo utekat na tribuny chytit si svoje miesta.Treba iné miesto,možno pri vedlajsej ladovej plochy.

    • zvazime. vsetko sa sije za horuca, vsetci sme v praci a mame rozne nazory. do vecera sa to urcite ujednoti a pripadne zmeni.
      nateraz to bolo podstatne aspon vypisat, aby ludia boli informovani a mohli si zacat rezervovat listky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.