Organizačné pokyny k výjazdu do KE

* nástup do busov je od 7:45, o ôsmej chceme už vyraziť
* pre potreby ubytovania sa budú v busoch spisovať: OP, dátum narodenia a trvalé bydlisko. Píšte čitateľne!
* študenti na dennom štúdiu, zoberte si preukazy pre účely uplatnenia oslobodenia od platenia ubytovacieho poplatku a dajte nám o sebe vedieť pri nástupe do autobusu
* vstupenky na oba zápasy sa budú rozdávať už počas cesty v autobusoch
* 15-minútové zastávky budú nasledovné:
1) odpočívadlo Voznica
2) Agip Lieskovec
3) OMV Čoltovo
4) Slovnaft Šaca
Inde stáť nebudeme. Bez prestávky pôjdeme max. 60 minút. Vo vlastnom záujme sa podľa toho zariaďte. Nezdržujte sa zbytočne na pumpách kupovaním blbostí, prineste si potrebné veci z domu. Pumpy sú určené najmä na toaletu pre ženy. Majte na mysli, že našim spoločným cieľom je stihnúť hokej.
* obedná prestávka bude v motorestoch Halier. Arrivácke busy budú v starom Halieri, Incar v novom. Majitelia nám vyšli v ústrety a uzavreli prevádzku pre nás, tak sa podľa toho aj správajme.
Z dôvodu čo najrýchlejšieho naobedovania sa sme zajednali jednotné menu a to slepačí vývar a prírodný rezeň na štave s ryžou za 3,50 EUR. Pri nástupe do busov budeme zisťovať záujem o dané menu a vyberať peniaze (tak si želali prevádzkari z dôvodu rýchlejšieho odbavenia + treba dopredu upresniť počet). Nápoje si už každý hradí v motoreste sám. Tí, čo záujem o menu mať nebudú, by si mali stravu priniesť z domu, prípadne si môžu niečo zakúpiť na Shell-ke pri Halieri. Inak to riešiť z časového hľadiska nejde.
* po príchode do Košíc (ak budeme stíhať) sa pôjdeme ubytovať. Arrivácke busy budú v Hosteli Barno na Tolstého 22 (mapa), Incarácky v Mei Hosteli (bývalý Kosmalt) na Kysuckej 16 (mapa). Vo vlastnom záujme odporúčame si dané adresy poznačiť.
* Po hokeji máme od cca 20:00 zarezervované miesta v podniku 2space (Trieda SNP 22, hneď vedľa Mei Hostelu, mapa). Kto má záujem, je vítaný. Je možné, že tam záujemcov odvezú naše busy hneď po hokeji (ešte to riešime). Nočný presun na Hostel Barno zrejme taxíkmi (napr. 0949/07 07 07, 0919/333 333)… (mapa)

Info z košickej strany TU

4 názory na “Organizačné pokyny k výjazdu do KE

  1. Vsetko super zorganizovane:) chvalim.. Uz len aby islo vsetko podla planu. Jedine co je skoda ze nebyvame pokope a vacsina sa bude musiet v noci presuvat cez „pol mesta“. Hlavne priniest dve vyhry:)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.